Game of Thrones, sızıntıya rağmen izleyici rekoru kırdı

Game of Thrones, sızıntıya rağmen izleyici rekoru kırdı

Game of Thrones'un yedinci sezon dördüncü bölümü dizinin şimdiye kadarki izleyici sayısı en yüksek bölümü oldu.

Normal yayınından üç gün kadar önce internete sızan bölüm, sızıntıdan etkilenmemişe benziyor, çünkü HBO'nun pazar akşamı yayınladığı bölüm 10.2 milyon izleyiciyi televizyon karşısına çekti. Dizinin izleyici rekoru yedinci sezonun ilk bölümünde elde ettiği 10.1 milyonluk izleyici sayısıydı. Sonraki iki bölüm ise 9.2 milyon civarında izleyici elde etmişti.

Pazartesi günü kanalın hacklenmesinin ardından dördüncü bölümün senaryosu internete sızmış; ancak bölüm sızıntısı dizinin Hindistan distribütörü Star India sebebiyle gerçekleşmişti.

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digiturk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER