Marvel’s The Defenders'ın final fragmanı da yayınlandı

Marvel’s The Defenders'ın final fragmanı da yayınlandı

Yarın tüm bölümleri ardarda izlemeden önce, Netflix Orijinal yapımı Marvel’s The Defenders’tan son bir fragman yayınlandı.

18 Ağustos 2017 günü, Türkiye saatiyle 10:01’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’ten izlenebilecek Marvel’s The Defenders, ortak hedefleri New York şehrini kurtarmak olan dört süper kahraman Matt Murdock/Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Danny Rand/Iron Fist’in hikayesini anlatıyor. Yalnız başına kişisel sorunlarla boğuşmak yerine birlikte hareket ederek çok daha güçlü olacaklarını fark eden bu dört kahramanın hikayesine hazırlanın!

Marvel’s The Defenders hakkında:

Marvel’s The Defenders’da Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage) ve Finn Jones (Danny Rand/Iron Fist) başrolleri paylaşıyor. Ayrıca Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Sigourney Weaver (Alexandra), Elodie Yung (Elektra), Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) ve Jessica Henwick (Colleen Wing) oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dizinin baş yapımcı koltuğunda Marco Ramirez ve Doug Petrie’nin yanı sıra Marvel TV'den Jeph Loeb yer alıyor. Dizi, Marvel Television ve Netflix adına ABC Studios ortaklığında çekildi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER