Julian McMahon, Hulu'nun yeni dizisi Marvel's Runaways'in kadrosuna katıldı

Julian McMahon, Hulu'nun yeni dizisi Marvel's Runaways'in kadrosuna katıldı
Online yayın platformlarından Hulu'da yayına girmek için hazırlanan Marvel'ın yeni dizilerinden Runaways'in kadrosuna son olarak Julian McMahon dahil oldu.

The O.C. ve Gossip Girl dizilerinin yaratıcısı Josh Schwartz ile Stephanie Savage'in hazırladığı dizide birbirlerinden pek hoşlanmasalar da aileleri nedeniyle bir araya gelmek durumunda kalan Alex Wilder ve beş diğer genç, kazara ailelerinin gizli bir tarikata üye olduğunu öğrenirler. Üstüne bir cinayete de tanık olurlar. Hep birlikte evi terk ederek ailelerinin yaptığını kanıtlamak için yola çıkarlar ancak aileleri de artık onların peşindedir...

Şubat ayında açıklanan dizinin kadrosunda Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin ve Allegra Acosta yer alıyor. 2018'de yayına girecek projenin sezonu 10 bölüm sürecek. Runaways'ten temmuz ayında kısa bir tanıtım da gelmişti.

McMahon ise dizide gençlerin aileleriyle olan savaşında önemli bir rol üstlenen, kendi amaçları da olan Jonah'ı canlandıracak. Oyuncu, FX kanalında 2003-2010 arasında yayınlanan Nip/Tuck'la biliniyor; ayrıca Hunters ve Charmed gibi dizilerde de yer aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER