The Girlfriend Experience'ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı

The Girlfriend Experience'ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı

Starz kanalının ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanan dizisi The Girlfriend Experience'in yeni sezon fragmanı başladı.

Dizinin yeni sezonu 5 Kasım'da başlayacak, 14 bölüm sürecek ve iki paralel hikayeyi işleyecek. Bu hikayeler New Mexico ve Washington D.C.'de geçecek. Sezonun hikayesi, yönetmenliği ve yapımcılığı Lodge Kerrigan ile Amy Seimetz öncülüğünde yapıldı.

Kerrigan'ın hazırladığı hikaye Amerika'nın yaklaşan ara seçimlerinin arifesinde geçecek. Erica Myles (Anna Friel), Cumhuriyetçiler için çalışan ve finans direktörü görevini üstlenen birisidir. Bağış toplama konusundaki amaçlarına şantajla ulaşabilmek için Anna Garner (Louisa Krause) ile anlaşır. Hayat kadını olan Anna'yla olan anlaşması ikiliyi karmaşık bir cinsel ilişkiye de yöneltmiş olur.

Narges Rashidi, Michael Cram ve Emily Piggford gibi isimler hikayenin bu kısmında yer alacak.

Seimetz'in yazdığı hikayenin merkezinde yer alan Bria Jones (Carmen Ejogo) ise istismarlı bir ilişkiden kurtulmak için tanık korumaya giren eski bir eskorttur. Kariyerine seks işçisi olarak yeni bir yön vermek isteyen Bria ve üvey kızı, New Mexico'ya giderler. Ancak bunu yapması onun yeni kimliğini tehliye sokar.

Tunde Adebimpe, Morgana Davies ve Harmony Korine gibi isimler de hikayenin bu kısmında olacaklar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER