Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yeni sezonda Show Tv'de!

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yeni sezonda Show Tv'de!
Ay Yapım'ın geçen sezon Show Tv için hazırladığı aksiyon-draması İçerde çok ilgi görmüştü. Ay Yapım ve Show Tv bu başarılı işbirliklerini yeni sezonda da sürdürmeyi planlıyorlar. Ay Yapım'ın Gökhan Horzum'a yazdırdığı ve kod adı "Aras" olan projenin yeni sezonda Show Tv'de yayında olması planlanıyor. En geç Ekim ayında yayında olması planlanan dizinin cast çalışmaları tamamlanmak üzere. 

Yayına hangi isiml eçıkacağı henüz netleşmeyen dizinin başrol oyuncuları, ekrana Kanal D'nin fenomen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile giriş yapan genç oyuncu Aras Bulut İynemli ile 2014 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında derece aldıktan sonra Tatlı Küçük Yalancılar ve Bodrum Masalı dizileriyle hızlı bir çıkış yakalayan Dilan Çiçek Deniz oldu. 

Dizinin kadrosunda ünlü yazar ve oyuncu Ercan Kesal da var. Bambaşka bir hayat yaşarken yaşanan trajik bir olay sonrasında ailesinin yanına dönmek zorunda kalan Aras'ın aşk ile sınanan yolculuğuna odaklanan hikayenin rejisi ise sektöre Arka Sokaklar dizisinde ikinci yönetmen olarak giriş yapan, son olarak da İçerde'nin ikinci yönetmeni olan Sinan Öztürk'e emanet.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER