White Gold ve Atypical, 11 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!

White Gold ve Atypical, 11 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!
Ağustos yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 11 Ağustos'ta dört yeni yapımı daha izleyecilerine sunacak.

* White Gold (Dizi)

BBC Two kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen ve ikinci sezon onayı alan White Gold, Netflix'e de geliyor.

Başrollerinde Ed Westwick, Joe Thomas ve James Buckley'in yer aldığı dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşuyor. Hikayesi 1983'te ve Essex'te geçen dizinin merkezinde akıllı, yakışıklı ve karizmatik Vincent karakteri yer alıyor. Ed Westwick'in canlandırdığı karakter ısıcam işinde ve satış garantilemek için kuralları yıkmaya gönüllü de birisi.


* Atypical (Dizi)

Bir yetişkinliğe geçiş öyküsü olan Atypical, otizm spektrumunda bulunan 18 yaşındaki Sam'in (Keir Gilchrist) aşk ve bağımsızlık arayışını anlatıyor. Sam, eğlenceli ve duygusal bir kendini keşfetme yolculuğundayken ailesinin geri kalanı, kendi yaşamlarındaki değişikliklerle uğraşmak zorundadır.

Dizinin oyuncuları arasında Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport, Brigette Lundy-Paine ve Amy Okuda da var. How I Met Your Mother'ın arkasındaki isimlerden Robia Rashid'in yarattığı ve senaristliğini yapacağı dizinin yönetmenliğini Seth Gordon üstlendi. Sony Pictures Television ise dizinin yapımcılığını üstlenen şirket oldu. Sezon ise sekiz bölüm.

Dizinin fragmanına ve posterine şu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

* Naked (Film)

Korkunç Bir Film serisinin yıldızları Marlon Wayans ve Regina Hall, bu romantik komedi için tekrar bir araya geliyor. Delicesine âşık olan Rob, evlenmek üzeredir. Ancak maalesef çırılçıplaktır, asansörde sıkışmıştır ve bir zaman döngüsünde takılıp kalmıştır.


* True ve Gökkuşağı Krallığı (Çocuklar)

Gökkuşağı Krallığı'nda bir sorun olduğunda iyi kalpli koruyucu True ve en iyi arkadaşı Bartleby dilekleri gerçekleştirip günü kurtarır. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER