Legends of Tomorrow'da Julius Caesar'ı oynayacak isim belli oldu

Legends of Tomorrow'da Julius Caesar'ı oynayacak isim belli oldu

Legends of Tomorrow ekibi tarihin önemli isimlerinden birisiyle daha yüz yüze gelecek. Roma İmparatorluğu'nun ünlü imparatoru Julius Ceaser, üçüncü sezonda yer alacak.

İkinci sezon sonunda tarihin akışını karıştırıp alternatif bir zamana varan ekip bunu düzeltebilmek için daha fazla zaman yolculuğu yapacak ve bu sayede Roma İmparatorluğu'na da uğrayacak. Dizide Sezar'ı ise Simon Merrells canlandıracak. Oyuncu, Spartacus'te imparatorluğun bir diğer tanınmış ismi Marcus Crassus'u canlandırmıştı.

Aktör, üçüncü sezonda yer almasıyla hem Arrow evreninde hem de Spartacus dizisinde yer almış Manu Bennett, Todd Lasance, Liam McIntyre, Nick Tarabay ve Katrina Law'un arasına katılmış olacak. 52 yaşındaki aktörün 55 yaşında ölen Sezar'ın hükümdarlığının hangi dönemini oynayacağı veya ne şekilde izleyici karşısına çıkacağı ise şimdilik belli değil.

Üçüncü sezonda The Flash izleyenlerin daha iyi tanıdığı Goril Grodd da kendisine yer bulacak. Legends of Tomorrow, 10 Ekim'de ekrana yeni sezonuyla dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER