Deli Gönül dizisi, Pazartesi'nin en çok izlenen dizisi oldu!

Deli Gönül dizisi, Pazartesi'nin en çok izlenen dizisi oldu!
25 FİLM’in yapımcılığını üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi ‘Deli Gönül’, beşinci bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi.

Deli Gönül’, TOTAL, AB ve ABC1 hedef kitlelerde birinci olarak başarısını taçlandırdı. Sezonun iddialı dizisi 'Deli Gönül', TOTAL hedef kitlede 3,87reyting, 13,36 share, AB hedef kitlede 4,38 reyting, 15,62 share ve ABC1hedef kitlede 4,09 reyting, 14,39 share alarak tüm listelerde birinci sırada yer aldı.

VOLKAN AKÇAALAN HERKESİ AĞLATTI

Deli Gönül dizisinin öğrencilerinden Kerem'i canlandıran Volkan Akçaalan, dram dolu sahneleriyle izleyicinin beğenisini kazandı.

Yetimhanede büyüyen Kerem'in (Volkan Akçaalan) bursla okuduğu okula yıllardır görmediği annesi  görevli olarak işe başlayınca olanlar oldu. Rolü gereği yalnız büyümenin vermiş olduğu üzüntüyle annesine öfke saçan Volkan Akçaalan, gözyaşları dolu kavuşma sahnesiyle herkesi ağlattı.

Kerem ile annesinin yaşadığı dram izleyicileri derinden etkilerken, Volkan Akçaalan duygu dolu sahnelerle ilgili "Duygusal sahnelerin yer aldığı bir bölümdü. Oyunculuğumla konuşulmak çok güzel." şeklinde duygularını dile getirdi.

Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı, Fatmanur ve Kadir’in büyük bir patlamayla savrulan aşkını konu alan dizinin altıncı bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

Yapımcılığını 25 FİLM'in üstlendiği 'Deli Gönül' yeni bölümüyle 7 Ağustos Pazartesi günü FOX'ta...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER