Erol Hızarcı’nın yazdığı Benim Babam Bir Melek romanı film oluyor!

Erol Hızarcı’nın yazdığı Benim Babam Bir Melek romanı film oluyor!
Erol Hızarcı’nın büyük beğeni toplayan son romanı “Benim Babam Bir Melek” şimdi de beyazperdede! Muhteşem oyuncu kadrosuyla göz dolduran filmin çekimleri gelecek hafta başlıyor.


 
Edebiyatçılığının yanı sıra senaryolarıyla da tanınan Erol Hızarcı’nın Destek Yayınları tarafından yayımlanan “Benim Babam Bir Melek” adlı romanı sinemaya uyarlanıyor.

Duygu yüklü hikâyesiyle çok sevilen kitapta oğluna masallar ve hayallerle örülü bir yaşam kuran babayı Olgun Toker, çocuğu Aybars Kartal Özson oynuyor. Anneyi Nilperi Şahinkaya, nineyi Meral Çetinkaya’nın canlandıracağı yapımın oyuncu kadrosunda Bennur Duyucu, Seher Terzi ve Mehmet Zekeriya Karakaş da yer alıyor.

Yapımcılığını Abdullah Oğuz ve ANS Prodüksiyon’un üstlendiği film Fox TV’de izleyicilerle buluşacak. Filmin yönetmenliğini Star TV ekranında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Çember dizisinin yönetmeni Emrah Saltık yapıyor.Gelecek hafta çekimlerine başlanacak olan filmin ekibi ilk toplantısını ve okuma provasını 22 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşti. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER