Star Tv'nin yeni sezon projesi Tutsak'ın kadrosu tamamlanıyor!

Star Tv'nin yeni sezon projesi Tutsak'ın kadrosu tamamlanıyor!
-- ÖZEL HABER--

Televizyon yöneticiliği kariyerine Show Tv ile başlayan ve Doğan Tv Holding CEO'su olarak devam eden, 2015 yılında görevini bırakarak 1 yıllığına Amerika'ya giden İrfan Şahin'in sektöre dönüş yaptığını ve 1441 adında bir yapım şirketi kurduğunu tam bir yıl önce ilk kez RaniniTv duyurmuştu. 

İrfan Şahin'in kurduğu yapım şirketi nihayet ilk projesini Star TV'ye sattı. Tutsak adındaki bu drama yeni sezonda Star TV ekranında olacak. Aşkla harmanlanmış bir kadın draması olarak tasarlanan Tutsak'ın cast çalışmaları başladı. Dizinin başrol kadın oyuncusu Kara Yazı dizisindeki rolüyle dikkatimizi çeken genç yetenek Gülper Özdemir oldu. RheinMain University of Applied Sciences ve ABD Truman State'de eğitimini tamamlayan Gülper Özdemir'i ilk kez Fox Türkiye'de yayınlanan; "Bana Sevmeyi Anlat" dizisinde Simge karakterinde izlemiştik. 

Kasım 2017'de yayına çıkması planlanan ve Serhan Şahin'in yöneteceği dizinin bir diğer başrol oyuncusu da kesinleşti. Kanal D'de sadece 13 bölüm yayınlanabilen Babam ve Ailesi'ndeki performansıyla kalbimize taht kuran Caner Şahin dizideki iki erkek başrolden birinin sahibi oldu. Hikayede iki erkek başrol var. Duyumlarımıza göre diğeri için seçmeler halen devam ediyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER