Kanal D eski CEO'su İrfan Şahin, sektöre döndü!

Kanal D eski CEO'su İrfan Şahin, sektöre döndü!
-- ÖZEL HABER--

Televizyon yöneticiliği kariyerine Show Tv ile başlayan ve Doğan Tv Holding CEO'su olarak devam eden, 2015 yılında görevini bırakarak 1 yıllığına Amerika'ya giden İrfan Şahin'in sektöre dönüş yaptığı uzun zamandır konuşuluyordu.

İrfan Şahin'in geçtiğimiz ay şirket kadrosu için bazı transferler yaptığı da duyularımız arasındaydı. Ve nihayet Şahin 1441 Yapım adındaki şirketinin resmi olarak kuruluşunu gerçekleştirdi. 1441 Yapım olarak bu sezon öncelikle sinema filmlerine yönelmeyi planlayan ve bu konuda bir senaryo ile anlaşmaya varan Şahin'in bir ortak yapım dizi projesi de düşündüğü konuşuluyor. Sürpriz bir yerli yapımcı ile ortak projeye girişen 1441 Yapım'ın masa üstü çalışmaları başlayan bu draması hakkında şimdilik detaylı bilgi vermeyi uygun bulmuyoruz.


İrfan Şahin ve 1441 Yapım'a başarılar dileriz.  Gelişmeleri bildireceğiz.
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER