Gendry'nin Game of Thrones'a geri döndüğü kesinleşti!

Gendry'nin Game of Thrones'a geri döndüğü kesinleşti!

Game of Thrones'un uzun süredir ortada olmayan karakteri Gendry'nin dziye geri döneceği kesinleşti.

Dizinin 12 Temmuz'da Los Angeles'ta düzenlenen prömiyerine katılan Joe Dempsie, geri döndüğü için duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve fanların dönüşüne dair verdiği tepkilerden memnun olduğunu da belirtti.

Eylül 2016'da aktör dizinin çekimlerinin yapıldığı Belfast'ta havalimanında görüntülenmiş ve bu da diziye geri döneceği dedikodularını beraberinde getirmişti. Karakter dizide son yer aldığında Sör Davos kendisini kurtarmış ve o da Dragonstone'dan ayrılmıştı. Karakterin King's Landing'e gittiği farz edilse de yeni sezonda nerede izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değil.

Ekrana geri dönüşü merakla beklenen Game of Thrones’un ilk bölümü bu pazartesi gecesi HBO'da olacak, ayrıca 7. Sezonu Amerika’yla aynı anda 17 Temmuz’da Digiturk'te de yer alacak!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER