Game of Thrones'un uzantıları 2019'dan önce gelmeyecek

Game of Thrones'un uzantıları 2019'dan önce gelmeyecek

Game of Thrones'un uzantılarıyla ilgili hazırlıklar devam ediyor ancak ufak bir detayla birlikte.

HBO'nun programlamadan sorumlu yöneticisi Casey Bloys, The Hollywood Reporter'a dizi için dört uzantı proje hazırlandığı ama 2019'dan önce bir şey göremeyecğeimizi açıkladı. Ayrıca bu derece başarılı bir dizinin devamını getirmeyi en azından düşünmemiş olmanın delilik olacağını da belirtti.

George R.R. Martin'in yapımcı olarak yer aldığı uzantı projelerin kaç tanesinin onay alacağı resmi olarak henüz belli değil ama potansiyel projelerin dizinin hikayesinden önce geçeceği ve tanıdık oyuncuların yer almayacağı daha önce duyurulmuştu.

Bloys açıklamasında "Final sezonu kendi başına olacak. Bizim için ve fanlar için büyük bir olay. Başka bir dizi başlatmaya ilgi duymuyorum." da dedi.

Ekrana geri dönüşü merakla beklenen Game of Thrones’un ilk bölümü bu pazartesi gecesi HBO'da olacak, ayrıca 7. Sezonu Amerika’yla aynı anda 17 Temmuz’da Digiturk'te de yer alacak!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER