Karga Seven Pictures, ünlü yönetmen Cevdet Mercan ile anlaştı!

Karga Seven Pictures, ünlü yönetmen Cevdet Mercan ile anlaştı!
Red Arrow Entertainment bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul gören Karga Seven Pictures, ünlü yönetmen Cevdet Mercan ile anlaştı. Cevdet Mercan, Karga Seven Pictures Türkiye’de Dramalardan Sorumlu Kreatif Direktör görevine getirildi. 

Bu haberi RaniniTv olarak sizlere 3 Mayıs tarihinde özel haber olarak duyurmuştuk. Haberle ilgili resmi açıklama da yayınlandı.

İşte o açıklama:

Cevdet Mercan, Karga Seven Pictures Türkiye’de Dramalardan Sorumlu Kreatif Direktörolarak görev alacak. Mercan, Erkan Petekkaya’nın başrol oynayacağı dizinin yönetmen koltuğunda olacak.

Meslek hayatına 2004 yılında TRT için “Şeytan Ayrıntıda Gizlidir” dizisini çekerek başladı. Dizi, “Beyaz İnci TV Ödülleri”nde 7 dalda ödüle aday gösterildi. Daha sonra “Kırık Kanatlar”, “Yersiz Yurtsuz” ve 2007 yılında 78 ülkede gösterilen “Asi” dizilerinin yönetmenliğini üstlendi. “Kasaba”, “Gönülçelen”, “Her Şeye Rağmen”, “Kayıp Şehir”, “Tatar Ramazan” dizilerini de çeken Mercan, son olarak 81 ülkede yayınlanan ve reyting rekorları kıran “Paramparça” dizisinin yönetmen koltuğunda oturdu.

Bu işbirliğiyle ilgili olarak Karga Seven Pictures Türkiye’nin CEO’su Özer Sata; “Cevdet Mercan'ın Karga Seven'ın drama vizyonuna sağlayacağı katkı bizi şimdiden heyecanlandırıyor. Diğer yandan Karga Seven’da Cevdet Mercan'ın dünya çapında daha da başarılı işler yapmasına olanak yaratmayı amaçlıyor. Çok verimli sonuçlar doğuracağı daha başından belli olan bu güzel işbirliği için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER