Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone’un kadrosu genişliyor

Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone’un kadrosu genişliyor

Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone'un kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Ocak ayında ismi Paramount Network olarak değişecek Spike kanalının yeni dizisinin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan yapıyor. Kevin Costner da projede The Weinstein Company ile birlikte yapımcı olarak yer alacak.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak. 

Birkaç gün önce Luke Grimes'ın John'un eski asker oğlu olarak katıldığı haberini verdiğimiz dizinin kadrosuna Wes Bentley (American Horror Story), Kelly Reilly (True Detective) ve Cole Hauser (Good Will Hunting) de dahil oldu. Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğlunu oynayacak. Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızını oynayacak. Son olarak Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat verecek.

Yellowstone'un çekimlerine sonbaharda başlanması ve 10 bölümlük sezonun 2018 yazında yayına girmesi planlanıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER