Luke Grimes, Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone’un kadrosuna katıldı

Luke Grimes, Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone’un kadrosuna katıldı
Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone, başrol oyuncularından bir diğerini buldu: Luke Grimes.

Ocak ayında ismi Paramount Network olarak değişecek Spike kanalının yeni dizisinin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan yapıyor. Kevin Costner da projede The Weinstein Company ile birlike yapımcı olarak yer alacak.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

Grimes da dizide John'un en küçük oğlu Cory'yi oynayacak. Yellowstone'un çekimlerine sonbaharda başlanması ve 10 bölümlük sezonun 2018 yazında yayına girmesi planlanıyor.

Dizi kariyerinde True Blood ve Brother and Sisters gibi yapımların yer aldığı Luke Grimes, Fifty Shades of Grey serisinde Christian'ın kardeşi Elliot'u canlandırmasıyla da biliniyor. Kısa süre önce ise Netflix'te yayına girmesi için hazırlanan El Camino Christmas filminin çekimlerinde yer aldı. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER