Josh Charles, Law and Order True Crime'ın kadrosuna dahil oldu

Josh Charles, Law and Order True Crime'ın kadrosuna dahil oldu
NBC kanalında yayına girmesi için hazırlanan Law & Order: True Crime dizisinin kadrosuna son olarak Josh Charles da dahil oldu.

Antoloji özelliğini taşıyan dizinin ilk sezonu 1996'da ailelerini öldürmekten yargılanan Menendez kardeşlerin davası üzerine kurulu. Amerika'nın bilindik davalarından olan cinayet davasının işleneceği sezon sekiz bölüm sürecek ve 26 Eylül'de başlayacak. Kadrosunda Edie Falco, Gus Halper ve Miles Gaston Villanueva gibi oyuncuların da yer aldığı projenin arkasında ise kanala Law and Order serisi ile birlikte Chicago serisini de hazırlayan Dick Wolf yer alıyor.

Tam ismi Law & Order True Crime: The Menendez Murders olan diziye son olarak Heather Graham ve Elizabeth Raiser'in yer alacağı haberini almıştık. The Good Wife dizisiyle bilinen Josh Charles da dizinin merkezindeki Menedez kardeşlerin psikoloğu Dr. Oziel'i canlandıracak.

Dizinin kadrosunda Anthony Edwards (Yargıç Stanley Weisberg), Carlos Gomez (Jose Menendez), Sam Jaeger (Dedektif Les Zoeller), Constance Marie (Marta Cano) ve Julianne Nicholson (Jill Lansing) gibi oyuncular da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER