Heather Graham ve Elizabeth Reaser, Law and Order True Crime'ın kadrosuna katıldılar

Heather Graham ve Elizabeth Reaser, Law and Order True Crime'ın kadrosuna katıldılar
Heather Graham ve Elizabeth Reaser
NBC kanalında yayına girmesi için hazırlanan Law & Order: True Crime dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Diziye son olarak Heather Graham, Elizabeth Reaser ve Larry Cedar da katıldı.

Antoloji özelliğini taşıyan dizinin ilk sezonu 1996'da ailelerini öldürmekten yargılanan Menendez kardeşlerin davası üzerine kurulu. Amerika'nın bilindik davalarından olan cinayet davasının işleneceği sezon sekiz bölüm sürecek ve 26 Eylül'de başlayacak. Kadrosunda Edie Falco, Gus Halper ve Miles Gaston Villanueva gibi oyuncuların da yer aldığı projenin arkasında ise kanala Law and Order serisi ile birlikte Chicago serisini de hazırlayan Dick Wolf yer alıyor.

Tam ismi Law & Order True Crime: The Menendez Murders olan dizide Heather Graham, Menedez kardeşlerin psikoloğu Dr. Oziel'in seksi ve duygusal olarak kırılgan sevgilisi Judalon Smyth'i oynayacak.

Elizabeth Reaser, davaya atanan ve savcılık ofisiyle davasının yolunda gitmesi için mücadele etmesi gereken savcı yardımcısı Pam Bozanich'i oynayacak. Larry Cedar ise öldürülen Kitty Menendez'in mirasta gözü olan ve cenaze işleriyle ilgilenen kardeşi ;Milton Anderson'ı canlandıracak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER