FOX Networks Group'un ilk senaryolu iç yapımı Deep State'in çekimleri başladı!

FOX Networks Group'un ilk senaryolu iç yapımı Deep State'in çekimleri başladı!
FNG Avrupa ve Afrika'da yayınlanacak ilk senaryolu iç yapımı "Deep State" çekimlerinin başladığını duyurdu. Ünlü aktör Mark Strong'un başrolünde yer alacağı dizi, kendisini bir istihbarat savaşının ortasında bulan eski bir casusun aksiyon ve macera dolu öyküsünü konu alıyor.

FOX Networks Group (FNG), bölgesel yapımlar üretme ve geliştirme stratejisi kapsamındaki ilk dizisinin "Deep State" olacağını duyurdu. Avrupa ve Afrika'da yayınlanacak olan ve FNG'nin ilk senaryolu yapımı olma özelliğini taşıyan "Deep State"in başrolünde ise geçtiğimiz yıllarda BAFTA Ödülleri'nde de aday gösterilen ve eleştirmenlerden tam puan alan Mark Strong'un yer alacağı açıklandı. Çekimleri Mayıs ayında başlayan dizide Strong'a Karima McAdams eşlik edecek.

Britanya, ABD, İran, Lübnan ve Fransa'da geçen ve entrika dolu dizi, casusların dünyasındaki acımasız gerçekleri ortaya koyuyor. Ünlü aktör Mark Strong dizide geçmiş ve geleceği arasında sıkışmış bir adam olan Max Easton'ı canlandırıyor. Eski bir casus olan Easton ölen oğlunun intikamını almak için oyuna geri döndüğünde kendisini bir istihbarat savaşının ve Orta Doğu'da dalga dalga yayılacak bir kaostan çıkar sağlamaya çalışan bir komplonun ortasında buluyor. İçine düştüğü bu kaotik ortamda Max Easton'ın yolu Karima McAdams tarafından canlandırılan zeki istihbarat ajanı Leyla Toumi ile kesişiyor. Easton oğlunun ölümünün sebeplerini araştırdıkça dünyanın en tehlikeli ülkelerinin istihbarat servislerinin arasındaki ürkütücü bağları da ortaya çıkarmaya başlıyor.

Deep State yakında Türkiye’de de FOX Networks Group bünyesinde yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER