ABC, Still Star-Crossed dizisini cumartesi gününe sürdü

ABC, Still Star-Crossed dizisini cumartesi gününe sürdü
Amerika'nın ulusal kanallarından ABC'de yayınlanan Still Star-Crossed dizisinün günü değişti ve cumartesi gününe alındı.

Ülkede ulusal kanalların dizi yayınlamadığı bir güne alınan yapım, pazartesi günleri yayınlanıyordu ve şimdiye kadar üç bölümü çıkmıştı. Ancak dizinin reytinglerinin beklenenin çok altında olması nedeniyle ölü gün olarak görülen bir güne sürülerek iptalinin sinyalleri de verilmiş oldu. Dizi, cumartesi yayınlarına 8 Temmuz'dan itibaren başlayacak.

Shonda Rhimes'ın başında olduğu Shondaland'in yapımcılığını üstlendiği Still Star-Crossed, Romeo ve Juliet hikayesinin sonrasında iki ailenin yaşadıklarına odaklanan bir yapım olarak ekrana gelmeye başlamıştı. Melinda Taub'un aynı isimli kitabından uyarlanan dizi, sezon ortasında yayınlanması planlansa da sonrasında yaz sezonun kalmıştı.

Dönem dizisinin kadrosunda Grant Bowler, Wade Briggs, Torrance Coombs, Dan Hildebrand, Lashana Lynch, Ebonee Noel, Medalion Rahimi, Zuleikha Robinson, Sterling Sulieman, Susan Wooldridge ve Anthony Head gibi isimler bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER