Oscar ödüllü film La La Land'den Tatlı Şeyler'e mesaj var!

Oscar ödüllü film La La Land'den Tatlı Şeyler'e mesaj var!
“Yılın En Tatlı Komedisi” sloganı ile yola çıkan ve bu hafta vizyona girecek olan Tatlı Şeyler filmine Hollywood’dan mesaj geldi.  Oscar ödüllü “La La Land” filminin oyuncusu “Miles Anderson” filmin yönetmeni, senaristi ve başrol oyuncularından Uğur Uludağ'a yolladığı mesaj ile “Tatlı Şeyler” filmine desteğini belirterek, şans diledi.
 
Türk izleyicilerinin Doctors, Criminal Minds dizilerinden de aşina olduğu Amerikalı oyuncu özçekim videoda Tatlı Şeyler’in, Türkiye’den çıkan iyi bir film olduğundan bahsediyor. “Harika bir filme benziyor” diye de sözlerini sürdürüp “Umarım vizyonda da başarılı olur” dileğinde bulunan ünlü oyuncu Miles Anderson “Hollywood’dan herkese selamlar” diye de mesajını tamamlıyor.
 
Başrollerinde Cem Özer, Uğur Uludağ, İlhan Şeşen ve Cem Uçan’ın yer aldığı “Tatlı Şeyler” bayram eğlencesi olarak vizyona girecek. İstanbul’dan Dalyan’a uzanan en tatlı yol hikayesi olan filmin oyuncu kadrosunda  Demet Şaşmaz, Toprak Sergen, Ece Üstündağ (Bebek), Demet Tuncer, Sevil Akı, Sami Levi, Yiğit Uçan ve Barış Ataş gibi isimler de yer alıyor.

Tatlı Şeyler’de; iki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir. Sürprizlerle dolu “Tatlı Şeyler” seyirciyi de komik, heyecanlı ve duygusal bir yol hikayesinin içine sürükler.

NOT: Videodaki metnin tam çevirisi ise şu şekildedir: 

"Gördüğüm kadarıyla bu filim inanılmaz bir filme benziyor. Tatlı Şeyler son bir kaç yılda Türkiye'den çıkan en iyi film gibi duruyor. Umarım vizyonda da başarılı olur. Hollywood'dan Miles Anderson'dan herkese selamlar, teşekkürler" 

Miles Anderson 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER