Bütün Kızlar “Tatlı Şeyler” İçin toplandı

Bütün Kızlar “Tatlı Şeyler” İçin toplandı
Başrollerinde Cem Özer, Uğur Uludağ, İlhan Şeşen ve Cem Uçan’ın yer aldığı 23 Haziran’da vizyona girecek “Tatlı Şeyler” filminin fragmanı sosyal medyaya damgasını vurdu. Facebook sayfasından yayınlanan fragmanlar toplamda On milyon izleyici sayısını geçerken, fragmanın altındaki yorumlarda genellikle kadınların sinema salonuna arkadaşlarını davet etmesi ise dikkat çekti.

"Neden kadınlar “Tatlı Şeyler” i çok sevdi" sorusunun cevabını, filmin yönetmeni ve senaristi, aynı zamanda da başrol oyuncusu olan Uğur Uludağ verdi. Uludağ; “Ercan ve Hamido ikilisini kadınlar kendilerine çok yakın hissetti, birer anne ya da anne adayı olarak kayıp bir bebeğin sembolize ettiği masumiyeti de sahiplendiler diyebiliriz” dedi.  

Yetmiş Milyon İzleyiciye Ulaştı
İzleyici sayısıyla ilgili filmin yapımcısından yapılan açıklamada ise ayrıntılı bir rapor hazırladıklarını ve bu raporda “Tatlı Şeyler” filminin Google reklamları sayesinde yetmiş milyon izleyici tarafından izlendiğini, bunun gişeye nasıl bir yansıma yapacağını da merak ettiklerini belirtti.

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER