Berkay Ateş, Hadi Be programında sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı!

Berkay Ateş, Hadi Be programında sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı!
Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu başarılı oyuncu Berkay Ateş oldu. Anne dizisinde canlandırdığı Cengiz karakteriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren Berkay Ateş, ‘Hadi Be’ canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.
 
Tiyatro İçin Matematik'i Bıraktım
 
Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için üniversitede okuduğu İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktığını söyleyen Berkay Ateş “ Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktım. Oyunculuğu sürekli kötü adamı oymak için değil her türlü rolü oynamak için yapıyorum” dedi.
 
Adada Yaşıyorum
 
Şehir içinde ki karmaşayı sevmediğini ve yıllardır Büyükada’da yaşadığını söyleyen Berkay Ateş “ Ben şehirden oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum. Burgazada'da oturdum daha sonra da araba olmadığı için Büyükada’ya taşındım. Çocuğumun da adada yaşamasını istiyorum” dedi.
 
Galatasaray’ı Reddettim
 
11 yıl futbol oynadığını ve Galatasaray’dan gelen transfer teklifini üniversiteye gitmek için kabul etmediğini söyleyen Berkay Ateş “ 11 yıl futbol oynadım. Galatasaray’dan transfer teklifi geldi ama ben üniversite okuyacağım diye Galatasaray’ı reddettim” dedi.
 
Cannes’e Gitmek İstiyorum
 
Gerçekleştirmek istediği hayalleri olduğunu ve sevdikleriyle dünyayı gezmeyi çok istediğini söyleyen Berkay Ateş “ Hayallerim var. Sevdiğim insanlarla dünyayı gezmek istiyorum. Daha adil bir ülkede yaşamak ayrıca işimle ilgilide Cannes’e gitmek ve yazdığım bir oyunun da dünyada oynanmasını istiyorum” dedi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER