Marvel’s The Defenders dizisinin resmi afişi ve takım fragmanı yayınlandı

Marvel’s The Defenders dizisinin resmi afişi ve takım fragmanı yayınlandı

Netflix'in bu yılın merakla beklenen dizilerinden Marvel’s The Defenders’ın resmi afişi paylaşıldı.

Ayrıca resmi afişle birlikte dört ana karakter Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) and Danny Rand/Iron Fist’in (Finn Jones) yer aldığı bir takım fragmanı da yayınlandı.

18 Ağustos 2017 günü, Türkiye saatiyle 10:01’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’ten izlenebilecek Marvel’s The Defenders, ortak hedefleri New York şehrini kurtarmak olan dört süper kahraman Matt Murdock/Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Danny Rand/Iron Fist’in hikayesini anlatıyor. Yalnız başına kişisel sorunlarla boğuşmak yerine birlikte hareket ederek çok daha güçlü olacaklarını fark eden bu dört süper kahramanın hikayesine hazırlanın!

Merakla beklenen dizi; Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones, Marvel’s Luke Cage ve Marvel’s Iron Fist dizilerinin ardından serinin beşinci dizisi olacak.

Marvel’s The Defenders’da Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage) ve Finn Jones (Danny Rand/Iron Fist) başrolleri paylaşıyor. Ayrıca Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Sigourney Weaver (Alexandra), Elodie Yung (Elektra), Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) ve Jessica Henwick (Colleen Wing) oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dizinin baş yapımcılığını Marco Ramirez ve Doug Petrie’nin yanı sıra Marvel TV’den Jeph Loeb üstlendi. Dizi, Marvel Television ve Netflix adına ABC Studios işbirliğiyle çekildi.

Yayınlanan takım fragmanını aşağıda, posteri ise gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER