Star Tv'nin çok izlenen draması Anne, final kararı aldı...

Star Tv'nin çok izlenen draması Anne, final kararı aldı...
2010 yapımı 11 bölümlük Japon dizisi Mother'ın uyarlanarak Star Tv'de yayınlanacağını Mayıs 2016'da duyurmuştuk. MF- MED Yapım ortaklığında Star Tv için hazırlanan ve başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı başarılı dizi final kararı aldı.

25 Ekim 2016'da yayın hayatına başlayan ve salı akşamları ekrana gelen Anne dizisinin yurt dışı satışları da oldukça başarılı devam ediyor. Global Agency'nin uluslararası dağıtımcılığını üstlendiği dizi için Şili, Meksika, Arjantin, Kolombiya, Porto Riko, Hırvatistan, Makedonya, Yunanistan, Gürcistan, Endonezya, Uruguay, Sırbistan, Bulgaristan, Irak ve İran'da hizmet veren kanallarla anlaşma imzalandı. Ayrıca Polonya, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, İsrail, Kazakistan, Nikaragua, Peru, Rusya ve Ukrayna'da yayınlanması için kanallarla olan görüşmeler ise devam etmekte.

Başarılı dizi aynı zamanda Cansu Dere'nin uzun süre ara verdikten sonra ekrana yaptığı başarılı dönüşü simgeleyen bir proje olarak da hafızamıza kazınacak. Hikayesiyle bir tür sosyal sorumluluk projesi gibi algılanan ve çok sevilen dizi , 33'üncü bölümüyle seyircisine veda etmeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzre MF- MED Yapım aynı yazarın bir diğer projesi olan Woman'ı da yeni sezonda Fox Türkiye için hazırlıyor.

Ranini TV Ailesi olarak Anne ekibine tez zamanda ferah feza yeni hikayeler dileriz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER