Kara Sevda'da Nihan, kızını kurtarmak için Kemal'i vurdu!

Kara Sevda'da Nihan, kızını kurtarmak için Kemal'i vurdu!
Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın dün akşam ekranlara gelen bölümü, beklenmedik final sahnesiyle ekran başındakileri şoke etti. Emir’in, Nihan’ı “Ya Kemal ya da Deniz” seçimiyle karşı karşıya bıraktığı anlar izleyicileri soluksuz bıraktı. Emir’in korkunç tuzağında Nihan, kızı Deniz’in hayatına karşılık sevdiği adamı, Kemal’i vurdu.
 
Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’da “sonsuza kadar evet” sözüyle aşklarını mühürleyen ve kızları Deniz’le birlikte mutlu bir hayata adım atan Kemal ve Nihan, Emir’in Deniz ve Zeynep’i kaçırmasıyla derinden sarsıldılar. Artık her şeyin geride kaldığını düşündükleri anda, bir kez daha Emir’in hain planlarıyla karşı karşıya gelen kara sevdalılar ile Emir arasında yaşanan kovalamaca nefesleri kesti. Kemal’in, gözleri önünde yok oluşuna tanık olmak isteyen Emir, aralarındaki hesabı kapatmak için Kemal’in, Deniz’i tuttuğu eve gelmesini sağladı. Ekran başındakileri soluksuz bırakan bu büyük yüzleşmeye Nihan’ın da dâhil olması gerilimi yükseltti. Emir, Nihan’ı hayatının en zor tercihi ile karşı karşıya bıraktı. Emir’in, yaşaması için Deniz ve Kemal arasında seçim yapmasını istediği Nihan, kızlarını seçerek çaresizce Kemal’i vurmak zorunda kaldı. Bölüme damgasını vuran sahneyle ilgili sosyal medyaya yorumlar yağarken, ‘Kara Sevda’nın bölüm etkileti #zortercih, Twitter’da uzun süre TT’de kaldı.
 
Emir’in korkunç tuzağı ve Nihan’ın Kemal’i vurmak zorunda kaldığı o sahne:

 
Emir ve Kemal arasındaki ezeli savaş sona mı erdi? Kemal, Emir’in kusursuz planına yenik mi düştü? Emir, Deniz’le birlikte uzaklara kaçmayı başarabilecek mi? Nihan’ı artık nasıl bir gelecek bekliyor? Çocuğunu kaybeden ve Emir’in içinde karanlıktan başka bir şey olmadığını gören Zeynep, bundan sonra ne yapacak?
 
Tüm bu soruların cevap bulacağı, ‘Kara Sevda’nın merakla beklenen büyük final bölümü, 21 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER