Russo Kardeşler Little Nightmares oyununu dizi yapıyor

Russo Kardeşler Little Nightmares oyununu dizi yapıyor
Captain America: Civil War ve Captain America: Winter Soldier filmleriyle bilinen Russo Kardeşler, korku ve macera türündeki Little Nightmares oyununu diziye dönüştürmek için harekete geçti.

İkili, A Nightmare Before Christmas filminin yönetmeni Henry Selick ile birlikte çalışacaklar ve dizinin yapımcıları arasında da yer alacaklar. Selick'in ilk bölümü yönetmesi, sonrasında da devam etmesi bekleniyor. Projenin içinde Life Is Strange ve Sonic the Hedgehog oyunlarının uyarlanmasında çalışmış DJ2 Entertainment de bulunuyor.

The Little Nightmares, Six ismindeki dokuz yaşındaki bir kızın terör etkisindeki bir gemide sıkışıp kalması üzerine kurulu. Six, gemideki diğer karakterler tarafından öldürülmeden önce ve açlık gibi doğal durumlarla savaşarak gemiden kurtulmaya çalışıyor.

Russo Kardeşler henüz ismi duyurulmamış şirketleriyle Swiss Army Man filminin arkasındaki ekiple bir bilim kurgu filminde de birlikte çalışıyorlar. Ayrıca 4 Mayıs 2018'de yayına gireceği duyurulan Avengers: Infinity War'un post-prodüksiyon aşamasını da yürütüyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER