You Me Her ve The Ranch, Netflix Türkiye'de başlıyor!

You Me Her ve The Ranch, Netflix Türkiye'de başlıyor!
Haziran ayı yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 15-16 Haziran'da üç yeni yapımı daha izleyici karşısına getirecek.

* You Me Her (2. sezon, 15 Haziran)

Jack ve Emma, seks hayatlarına heyecan katmak için bir escort kız tutan bir çifttir. Romantik hislerin yüzeye çıkmasıyla olaylar beklenmedik bir şekil alır ve ikili Izzy'ye, Izzy ise onlara aşık olur. Başrolünde Greg Poehler, Rachel Blanchard ve Priscilla Faia'nın olduğu dizi, 10 bölümlük yeni sezonuyla ekrana gelecek.

İkinci sezonda Jack ve Emma, Izzy'yi yanlarına taşınmaya ve aralarındaki ilişkiyi resmiyete dökmeye davet eder. Ancak çiftlerin dünyasında "üçlü çift" olmak kolay değildir.


* The Ranch (3. kısım, 16 Haziran)

Dizide profesyonel sporculuk işi istediği gibi gitmeyen Colt'un bundan sonra babasına ve ağabeyine çiftliği yürütmekte yardım etmesi ve aileye uyum sağlamayı öğrenmesi anlatılıyor.

"That '70s Show" oyuncuları Ashton Kutcher ve Danny Masterson'ın başrolünde olduğu bu küçük kasaba komedisinin üçüncü kısmında Heather hamiledir ve Colt, doğru olanı yapmaya çalışır. Ancak çocuk sahibi olmak, Xbox sahibi olmaktan çok daha zordur.


* Counterpunch (Spor belgeseli)

Boksun popülerliğinin azaldığı bir dönemde kariyerlerinin farklı aşamalarında bulunan üç boksör, şampiyonluk hayallerini kovalamak için fedakârlıklarda bulunur. Yönetmen Jay Bulger'ın belgeseli, farklı hedeflere ve hayallere sahip olan üç genç boksörü, başarıya giden zorlu yolda ilerlerken takip ediyor. Filmin yapımcısı Jay Bulger, ayrıca ödüllü belgesel "Dikkat! Mr. Baker Var"ı da yönetti.


* Ayrıca bugünle birlikte stand-up komedisi Oh, Hello On Broadway de Netflix Türkiye'de yayına girdi. Başrollerinde Nick Kroll ve John Mulaney'in olduğu yapımda popüler Broadway gösterisinin sinema uyarlamasında iki kuruntulu yaşlı tuhaf geçmiş olayları ve ton balığı sevgilerini paylaşırken beklenmedik bir ziyaretçiyi ağırlarlar.

Kroll ve Mulaney'nin muzip yaşlı karakterleri Gil Faizon ve George St. Geegland, "Kroll Show"da ünlü olmuşlardı. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER