Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, Esenler Belediyesi'nin etkinliğine katıldı!

Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, Esenler Belediyesi'nin etkinliğine katıldı!
TRT 1'in sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, Esenlerli sevenleriyle buluştu. Esenlerlilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ekip, "Sonsuza kadar hürriyet, sonsuza kadar adalet" vurgusu yaptı.

TRT 1'in sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, Esenler Belediyesi'nin "Ramazan Birlikte İyiliktir" sloganıyla düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında söyleşi programına konuk oldular. Dizide "Bamsı" karakteri ile gönülleri fetheden Nurettin Sönmez, "Aliyar" karakteri ile izleyenlerin beğenisini kazanan Cem Uçan ve "Aslıhan" karakterini canlandıran ve başarılı performansıyla göz dolduran "Gülsim İlhan Ali", Esenler Dörtyol Meydanı’nda sevenleriyle bir araya geldiler.

BAMSI NEDEN ÇİFT KILIÇ KULLANIYOR?
'Diriliş Ertuğrul' dizisinin başarılı oyuncuları meydanı dolduran binlerce vatandaşın alkışları ve dizinin sevilen müziği eşliğinde sahnedeki yerlerini aldılar. Vatandaşlardan gelen soruları cevaplayan ekip, samimi tavırlarıyla Esenlerliler'in gönlünü kazandı. Dizide "Bamsı" karakterini canlandıran Nurettin Sönmez, kendisine yöneltilen, "Neden çift kılıç kullanıyorsun?" sorusunu, "Çünkü hizmet büyük" diye cevapladı.

"SONSUZA KADAR HÜRRİYET, SONSUZA KADAR ADALET"
Sevilen oyuncular, meydanı dolduran anne babalara çocuklarına at binme ve ok atma gibi ata sporlarını öğretmelerini önerdiler. Ekip, programın sonunda, "Sonsuza kadar hürriyet, sonsuza kadar adalet" nidalarıyla, Esenlerli sevenleriyle toplu selfie çekti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER