Seçkin Özdemir, Star Tv'de yayınlanacak Ateşböceği ile ekranlara geri dönüyor!

Seçkin Özdemir, Star Tv'de yayınlanacak Ateşböceği ile ekranlara geri dönüyor!
Star  ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin Pamir’i, yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir Ateşböceği ile çok yakında hayranları ile buluşacak.Seçkin Özdemir, boşanma avukatı oldu.
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe girmiş; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir)… Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı (Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin karşılaşması ile, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler.Barış ve Aslı’nın yolları  suç dolambacında kesişecek.
Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor.  Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise  Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.
Ateşböceği, Yeşilçam tadındaki, sıcacık aşk hikayesi ile çok yakında Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER