24: Legacy dizisinin devamı gelmeyecek

24: Legacy dizisinin devamı gelmeyecek
Amerika'nın ulusal kanallarından FOX'ta ekrana gelen 24: Legacy'nin devamının gelmeyeceği açıklandı. 24 dizisinin uzantı dizilerinden birisi olarak ekrana gelen dizi, 12 bölümlük sezonuna şubat ayında başlayarak tamamlamıştı. Ancak 24'un ileride başka formlarda ileride devamının gelebileceğine yönelik kapı ise şimdiden açık bırakılmış durumda.

Robert Cochran ve Joel Surnow tarafından yaratılan, kadrosunda Corey Hawkins, Miranda Otto, Anna Diop, Teddy Sears, Jimmy Smits ve Dan Bucatinsky gibi isimlerin yer aldığı dizi, Kiefer Sutherland olmaksızın yeni bir hikayeyle ekrana geri döndü. Oldukça akıllı ve güçlü biri olarak tanımlanan Eric Carter, askeri koruculuk görevini tamamladıktan sonra Amerika'ya geri dönüyor. Ancak geçmişi peşini bırakmayınca başı beladan kurtulmuyor ve kendisini yeniden durdurması gereken büyük bir terör saldırısının içinde buluyor.

24'un daha önce de 2014 yılında 24: Live Another Day isimli bir uzantısı da yayınlanmış, başrolünde Kiefer Sutherland yer almıştı. Sutherland, ABC kanalında ekrana gelen ve ikinci sezon onayını alan Designated Survivor isimli dizide oynuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER