Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Ali, şampiyonluk maçına çıkıyor!

Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Ali, şampiyonluk maçına çıkıyor!
Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’te büyük final öncesi ekranlara gelecek yeni bölümde izleyicileri çifte düğün bekliyor. Ali ve Derin ile Şahin ve Nesrin’in düğünü, ekran başındakilere keyifli anlar yaşatacak. Ali’nin çıkacağı şampiyonluk maçı ise heyecanı doruk noktasına taşıyacak.
 
Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde izleyicileri çifte düğün heyecanı saracak. Büyülü şehir İstanbul’un ansızın bir araya getirdiği Ali ve Derin, yüzleştikleri nice fırtınanın ardından aşklarını sevdiklerinin huzurunda ebedileştirecekler. Yıllar sonra oğlu Ali’ye kavuşan Şahin de Nesrin’le nikah masasına oturarak âşık olduğu kadınla yepyeni bir hayata yelken açacak. Kamera arkasında da renkli anların yaşandığı düğünde Şahin ile Ali’nin karşılıklı zeybek oynadığı sahne, dizinin unutulmaz anlarından olacak. Peri masalını andıran düğüne damgasını vuracak şoke edici gelişme ise herkesin hayatını derinden etkileyecek.
 
ALİ, ŞAMPİYONLUK MAÇINA ÇIKIYOR!
 
Ali, çıkacağı şampiyonluk maçı ile zorlu bir sınav verecek. Babası Şahin demir parmaklıklar ardındayken altın kemer için ringe çıkmak zorunda olan Ali için hayallerinin bir anlamı olmayacak. Derin ve Rauf Anne, maça çıkmadan havlu atma noktasına gelen Ali’yi motive etmeye çalışacak. Ekran başındakilerin soluklarını tutacakları maç günü gelip çattığında izleyiciler Ali, altın kemeri kazanarak babasının mirasını devam ettirecek mi sorusunun cevabını büyük bir merakla bekleyecek.
 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 7 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Atv’de ekranlara gelecek.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER