İçerde'de beklenen kavuşma gerçekleşiyor!

İçerde'de beklenen kavuşma gerçekleşiyor!
Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin soluksuz izlenecek yeni bölümünde Füsun ile Umut (Mert) tam 20 yıl sonra birbirlerine kavuşacaklar. ‘İçerde’nin unutulmazlarına adını yazdıracak bu duygu yüklü sahne ekran başındakileri de derinden etkileyecek. Bu sırada Celal de Sarp’ı ortadan kaldırmak için harekete geçecek.
 
Pazartesi akşamlarının zirvesindeki isim ‘İçerde’de büyük final yaklaştıkça yapbozun parçaları da tamamlanıyor. Dizinin yeni bölümünde ekran başındakiler, sezon başından beri hasretle bekledikleri o büyük ana tanık olacaklar. Geçtiğimiz haftanın gündeminden düşmeyen ve milyonları ekran başına kilitleyen Yılmaz Biraderlerin kavuşmasının ardından sıra Füsun ile Umut’a (Mert) gelecek. Anne-oğlun 20 yıllık özlem gözyaşları, mutluluk gözyaşlarına dönüşecek. İzleyicileri derinden etkileyecek ve ‘İçerde’nin fenomen anlarına adını yazdıracak bu duygu yüklü sahnede Füsun ve Mert, anne-oğul olarak ilk defa birbirlerine sıkıca sarılacak. Bu merakla beklenen anın yer aldığı fragman, sadece 2 günde  sosyal medyada 3.5 milyon izlenmeyi geçerek yeni bölümün heyecanını artırdı. Mert’in “Kavuştuk!” diye bağırdığı kavuşma anı, ekran başındakilerin kalbine işleyecek. Yeni bölüm etiketinin #annem olduğu ‘İçerde’, sosyal medyanın da gündemine yerleşecek.
 
KUDRET’İN ÖLÜMÜYLE BİR DÖNEM KAPANDI!
 
CELAL İÇİN SARP’TAN İNTİKAM ALMA VAKTİ GELDİ!
 
Kudret’in ölümüyle en büyük ezeli düşmanını ortadan kaldıran Celal, Sarp’tan intikamını almak üzere harekete geçecek. Ancak Eylem’in kendisiyle ilgili yaptığı haberin internette yayılması Celal için bardaktan taşan son damla olacak. Gerilimi tırmandıracak bu olay, başta Eylem olmak üzere Sarp ve tüm sevdiklerini büyük tehlike altında bırakacak. Bu sırada hayatını ondan çalan Celal’in yanında oyun oynamak zorunda olan Mert, hayatının en zor sınavını verecek. Yılmaz Kardeşler ile Celal arasındaki kovalamacada tansiyon giderek yükselecek. 
 
MİNİK KALPLER İÇERDE BÜYÜYOR!
 
‘İçerde’ dizisi, bugünün çocuklarına umutlu bir gelecek verebilmek için çalışmaya son sürat devam ediyor. Yayın hayatına başlamadan illüstrasyonlarıyla gündeme gelen dizinin bu unutulmaz illüstrasyonlarının ve posterinin basılı olduğu hediyelik ürünler ‘Minik Kalpler İçerde’ için satışa sunuluyor. www.buldumbuldum.com/icerde linki üzerinden alabileceğiniz çantadan rozete, bardak altlığından kupaya kadar pek çok ürünle hem ‘İçerde’yi ölümsüzleştirebilir hem de Tekirdağ’da kurulacak spor rehabilitasyon merkezi için siz de bir tuğla ekleyebilirsiniz.
 
‘İçerde’nin pazartesi akşamına damgasını vuracak yeni bölümünde Celal, Sarp’ı ele geçirecek mi, Mert oyununu sürdürebilecek mi, Füsun ile Mert’in (Umut) kavuşmasında neler yaşanacak gibi sorular cevap bulacak.

"İçerde"nin merakla beklenen finaline son 3 bölüm kaldı!

‘İçerde’nin yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de Show TV’de ekranlara gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER