Netflix'in ilk Türkçe dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy mu?

Netflix'in ilk Türkçe dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy mu?
Dün gece sosyal medyaya Hürriyet gazetesinin Kelebek ekinde köşe yazarı olan Onur Baştürk'ün Instagram'da kullandığı bir görsel düştü. Görselde Show Tv'de yayınlanan İçerde dizisinin yıldızı Çağatay Ulusoy'u kast ederek ".. artık gizemli güçleri var.. Yarın" yazıyordu. Neflix, Türkiye'de yapacağı dizinin fantastik temada olacağını da benzer bir tanımlamayla duyurduğu için görsel sosyal medyada hızla yayılmaya başladı.

Ardından Hürriyet'in web sayfasına Onur Baştürk'ün bugün tarihli yazısı düştü. Yazıya göre Baştürk, geçtiğimiz akşam sektörün önde gelen isimlerinin bulunduğu bir masada dönen sohbet sonucunda Netflix'in ilk Türkçe içeriğinin başrolünde genç ve başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy'un rol alacağını öğrenmişti. Ulusoy'un Fox Türkiye'den gelen ve 2017-2018 sezonunda yapacağı projeyi kapsayan yüksek meblağlı bir teklifi ise bu dizide yer almak için geri çevirdiğini de ima eden Baştürk, Netflix- Türkiye projesi hakkında başka ilginç detaylar da paylaştı.


Baştürk, köşesinde yer alan haberin ön duyurusunu Instagram resmi hesabından yaptı

Baştürk'ün haberine göre O3 Medya'nın ortak yapımcısı olduğu dizinin hikayesi zamanda ileri geri gidişlerle kurgulanacakmış. Yani hikaye hem günümüzde geçecek, hem de Osmanlı'ya hatta Fatih Sultan Mehmet devrine kadar uzanan bir zaman akışı izleyecekmiş. İstanbul'un gizemlerini konu alan dizide kullanılacak mekanlarından birinin tarihi Topkapı Sarayı olduğunun da açıklandığı yazıya göre çekimler Aralık 2017'de başlayacak ve Eylül 2018'de de dizi tüm dünyada yayına girecek.

Ancak Onur Baştürk'ün yazısında yer alan detayların ve açıklamaların henüz Netflix tarafından doğrulanmadığını da belirtmek isteriz.

Şimdi gözümüz media center'da, biz de sizin gibi heyecanlıyız ve Çağatay Ulusoy'u kutlamak, başarılar dilemek için Netflix'ten gelecek resmi açıklamayı yani haberin doğrulanmasını bekliyoruz.

Gelişmeleri bildireceğiz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER