Audience Network’ten yeni bir komedi dizisi geliyor: Loudermilk

Audience Network’ten yeni bir komedi dizisi geliyor: Loudermilk
Telekominikasyon şirketi AT&T'ye bağlı olarak yayın hayatını devam ettiren; You Me Her, Ice ve Rogue gibi çeşitli diziler de yayınlayan Audience Network’ten yeni bir komedi geliyor.

Loudermilk isimli yeni dizi kanaldan 10 bölümlük ilk sezonu için onay aldı. Salak ve Avanak filmlerinin yaratıcısı Peter Farrelly ile Bobby Mort'un hazırladığı projenin yönetmenliğini de Peter Farrelly yapacak. Dizinin ilk sezonu 17 Ekim'de başlayacak.

Konusu ise Sam Loudermilk isimli iyileşen bir alkolik üzerine kurulu. Madde bağımlılığı konusunda danışmanlık yapmaya başlayan adamın bunu becerdiğiyse pek söylenemez. Çünkü hem bu kişilere kötü davranıyor hem de çevresindeki insanları tavırlarıyla kızdırıyor. İçki konusunda ise kendini tutmayı beceren birisi ancak hayatın tamamıyla karışık olduğu zaman temiz kalmanın daha kolay olduğunu fark ediyor.

Dizinin başrolünde Ron Livingston yer alırken Will Sasso, Laura Mennell, Anja Savcic, Toby Levins ve Timothy Webber  gibi isimler de kadroda yer alıyorlar. Audience Network'ün yeni dizileri arasında Stephen King'in Mr. Mercedes romanından uyarlama ağustos ayında başlayacak aynı isimli dizi de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER