Stephen King romanından uyarlama Mr. Mercedes'in başlangıç tarihi belli oldu

Stephen King romanından uyarlama Mr. Mercedes'in başlangıç tarihi belli oldu
Ünlü yazar Stephen King'in dizi uyarlaması yapılan kitaplarından Mr. Mercedes'in başlangıç tarihi belli oldu. Sezonu on bölüm sürecek dizi AT&T'ye bağlı Audience Network'te 9 Ağustos'ta başlayacak.

Son olarak Big Little Lies ile izleyici karşısına çıkan senarist David E. Kelley'in uyarladığı dizinin başrolünde Penny Dreadful dizisinde Victor Frankenstein'i oynayan Harry Treadaway yer alıyor. Hatta oyuncu, araba kazası geçirerek hayatını kaybeden Anton Yelchin'in ardından kadroya gelmişti.

Dizinin kadrosunda aynı zamanda Brendan Gleeson, Mary-Louise Parker, Scott Lawrence, Ann Cusack ve Holland Taylor gibi isimler bulunuyor. Stephen King'in 2014'te raflarda yerini alan kitabı Mr. Meercedes, psikolojik olarak dengesiz bir seri katil ve emekli bir dedektifin arasındaki mücadele üzerine.

Dedektif Bill Hodges görev zamanında Brady Hartsfield'i yakalamayı bir türlü başaramamıştır, şimdilerde emeklidir ama Brady'den korkunç mailler ve mektuplar almaya başlıyor. Brady tekrardan harekete geçmeden önce kendisini durdurmayı denemesi için onu teşvik ederken, emekli dedektif de katili adalete teslim edebilmek için tehlikeli bir maceranın içine atılıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER