Ve Bodrum Masalı'ndan ikinci sezona devam kararı geldi!

Ve Bodrum Masalı'ndan ikinci sezona devam kararı geldi!
-- ÖZEL HABER--

Kanal D, ekranında 39 bölümdür yayınlanan ve çok sevilen TMC yapımı gençlik ve aile draması Bodrum Masalı'nın akıbetinin ne olacağı uzun zamandır sektör kulislerinde konuşuluyordu. Timuçin Esen, Şevval Sam, Toprak Sağlam, Murat Aygen, Nejat İşler gibi güçlü isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı; Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz, Ezgi Şenler, Hilmicem İntepe ve Serhan Onat gibi genç oyunculardan oluşan kadrosuyla da ilgi çekiyordu.

Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği Başar Başaran ve Emre Özdür'ün kaleminden çıkan Bodrum Masalı, ekrana yerleşen ve prim yapan trajedi pornosu tadındaki keskin hikayelere karşı adeta bir şovalye gibi savaştı; savaşmaya devam edecek. Çünkü Bodrum Masalı yeni sezonda da Kanal D ekranında devam etme kararı aldı.

Sezon finalinden sonra kısa bir süre tatil yapacak olan ekip, Ağustos ayında yeni sezonuyla ekrana dönecek. Duyumlarımıza göre hikaye şu anda var olan oyuncu kadrosunu koruyacak ama çok sürpriz isimleri kadrosuna katarak ve yepyeni bir konsept kurgulayarak devam edecek.

Bodrum Masalı ekibine yeni sezonda başarılar dileriz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER