L.A. Screenings'in en ilgi gören yeni yabancı dizileri belli oldu

L.A. Screenings'in en ilgi gören yeni yabancı dizileri belli oldu
SEAL Team ve The Gifted
Uluslararası TV alıcılarına yönelik düzenlenen, bu yılınki de 16-19 Mayıs arasında yapılan L.A. Screenings'in en ilgi gören yabancı dizileri belli oldu.

Variety'nin haberine göre önceki yıllara göre açık ara öne çıkan bir dizi olmasa da en ilgi gören dizilerde ağırlık bölümlük konular işleyen dizilerde. Komedilere olan ilgi ise tatmin edici düzeyde.

Yaklaşık 1500 alıcının katıldığı ve gelecek sezonun dizilerinin gösterildiği LA Screenings'in ardından öne çıkan yapımlar arasında CBS kanalının yeni dizileri SWAT, SEAL Team, ABC'den Deception ve For the People, NBC'den The Brave ile Reverie yer aldı.

CBS Studios International'ın başındaki isim Armando Nunez, başrolünde Jeremy Piven'ın olduğu Wisdom of the Crowd ve Alan Cumming'in olduğu Instinct'ten memnun olduklarını da açıkladı. 20th Century FOX Television Distribution'ın yöneticilerinden Gina Brogi ise X-Men dünyasında geçen drama dizisi The Gifted'ın geri dönüşlerinin iyi olduğunu belirtti.

İyi geri dönüş alan komediler arasında ise FOX'un ikinci sezon onayı alan komedisi The Mick ve yeni dizileri LA to Vegas ile Ghosted yer alıyor. Ayrıca The Big Bang Theory'nin uzantısı olarak hazırlanan Young Sheldon da CBS'i memnun eden yeni komedisi olarak öne çıktı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER