Showtime yeni bir dizi hazırlığında: Escape at Clinton Correctional

Showtime yeni bir dizi hazırlığında: Escape at Clinton Correctional
Amerika'nın kaliteli işler çıkaran kablolu kanallarından Showtime, Escape at Clinton Correctional isimli yeni bir dizi hazırlığında.

Resmi onay almaya yakın olan projenin sezonunun sekiz bölüm sürmesi ve limitli dizi türünde ekrana gelmesi planlanıyor. Ayrıca gerçek bir hikayeden uyarlanacak olan dizinin bölümleri eğer dizi onayı gelirse ünlü oyuncu Ben Stiller tarafından yönetilecek. Diziyi daha önce kanalın Ray Donovan dizisinde birlikte çalışmışlığı bulunan Brett Johnson (Mad Men) ve Michael Tolkin (The Player) hazırlayacaklar.

Oyuncu kadrosunda yer alması içinse şu an Oscar ödüllü iki oyuncuyla görüşülüyor: Benicio Del Toro ve Patricia Arquette.  Dizinin hikayesi 2015 yazında New York'ta gerçekleşen bir hapishane kaçışı üzerine kurulu. Richard Matt ve David Sweat, onlara yardım eden hapishane çalışanı Tilly Mitchell’in yardımıyla hapishaneden kaçmış, bu da geniş bir insan avına sebep olmuştu.

Escape at Clinton Correctional'da Matt’i Benicio Del Toro‘nun, Mitchell’i de Patricia Arquette‘in canlandırması bekleniyor. Sweat'i oynayacak isimse şimdilik belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER