Güreş dünyasının en önemli organizasyonlarından WWE, S Sport'ta!

Güreş dünyasının en önemli organizasyonlarından WWE, S Sport'ta!
Türkiye ve bölge ülkelerde spor televizyonculuğunun gelişimine öncülük eden Saran Medya, yayın portföyünü genişletmeye ve dünyanın en önemli spor organizasyonlarını S Sport izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. WWE ile uzun vadeli bir anlaşma yapan Saran Medya, WWE Raw ve WWE Smackdown karşılaşmalarının S Sport’ta Türk spor izleyicisiyle buluşmasını sağlayacak. S Sport izleyicileri, her cumartesi gece yarısı, üç saatlik WWE heyecanını evlerinde yaşayabilecek. 

Spor yayıncılığı pazarlamasında dünyada ilk 5 firma arasında yer alan Saran Medya, Türkiye’nin Premier Spor Kanalı S Sport ile birlikte WWE’nin süperstarları Roman Reigns, AJ Styles, Seth Rollins, Kevin Owens, Alexa Bliss, Charlotte Flair, Dean Ambrose ve Shinsuke Nakamura’yı ekranlara taşıyacak. 

Güreş dünyasının en çok izlenen organizasyonlarından olan WWE Raw ve WWE Smackdown, Türkçe anlatımla her Cumartesi gece yarısı S Sport farkıyla yayınlanacak.

“Halkımız, güreşin her branşını ilgiyle takip ediyor”

WWE maçlarının S Sport’ta yayınlanacak olmasının bu organizasyona yönelik ilgiyi artıracağını dile getiren Saran Medya Genel Müdürü Selim Usta, anlaşmayla ilgili düşüncelerini şu şekilde belirtti:

“Halkımız, güreşin her branşını ilgiyle takip ediyor ve çok seviyor. WWE organizasyonu ise özellikle genç nesil tarafından çok yakından takip ediliyor. İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1, ATP 500 ve MotoGP gibi Premium içerikleri izleyicilerle buluşturan S Sport’un ülkemizde WWE’ye yönelik ilgiyi katlayacağından şüphemiz yok.”

“Saran Medya’yla çalışmaktan dolayı gururluyuz”

Saran Medya ile yaptıkları uzun vadeli anlaşmanın kendilerini gururlandırdığını ve Türkiye’deki tutkulu WWE taraftarlarına daha kolay ulaşacakları için çok mutlu olduklarını söyleyen WWE Global Asbaşkanı Ed Wells ise iş birliğini şu şekilde değerlendirdi: 

“WWE’nin Premier programları Raw ve Smackdown’ın S Sport gibi birinci sınıf bir televizyon kanalında yayınlanacak olması, WWE’nin küresel gelişimini ve yerel spor izleyicilerine ulaşmasını çok kolaylaştıracak. 

Saran Medya, spor yayıncılığını farklı bir boyuta taşımaya önümüzdeki dönemde de devam edecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER