Amazon'un yeni dizisi Philip K. Dick’s Electric Dreams dizisinin kadrosu genişliyor

Amazon'un yeni dizisi Philip K. Dick’s Electric Dreams dizisinin kadrosu genişliyor

Online yayın platformlarından Amazon ve İngiliz kanalı Channel 4'un Philip K. Dick’s Electric Dreams isimli uyarlama yeni bir diziye onay verdiği haberini şubat ayında vermiştik. Daha önce Mireille Enos, Greg Kinnear ve Steve Buscemi'nin de kadrosuna dahil olduğu dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Diziye kısa süre önce Anna Paquin ve Terrence Howard'ın katılmasının ardından son olarak da Richard Madden ve Holliday Grainger ikilisi katıldılar.

Aynı zamanda antoloji özelliği taşıyan dizinin her bölümünde yeni bir hikaye işlenecek ve sezonu 10 bölüm sürecek. Şimdilerde Outlander dizisinin arkasında yer alan Ronald D. Moore ve Michael Dinner dizinin senaryosunu üstlenirken, yapımcılığı da yapan ikiliye Bryan Cranston ile Sony Pictures TV eşlik ediyor. Madden ve Grainger da “The Hood Maker” isimli bölümde birlikte rol olacak.

Bölüm, ileri teknolojinin olmadığı ve telepatinin uzaktan iletişim için tek yol olduğu bir dünyada geçecek. Ama bu güçler istenmeyen sonuçlar doğurunca iki dedektif yaşananları araştırmak için çalışmaya başlayacaklar. İki oyuncu daha önce birlikte 2015 yapımı Cinderella filminde ve aynı isimli kitabın televizyon filmi uyarlaması olarak BBC'de yayınlanan Lady Chatterly’s Lover'da da birlikte oynamışlardı.

Grainger bu yıl içinde yayına girmeye hazırlanan J.K. Rowling'in Cormoran Strike karakterine dayalı polisiye romanlarından uyarlama Strike dizisinde izleyici karşısına çıkacak. Game of Thrones ile tanınan Madden ise ikinci sezon onayını alan Medici: Masters of Florence dizisinde oynuyor.


Anna Paquin ve Terrence Howard ise "Real Life" isimli bölümde başrolde olacaklar. Bölümün kadrosunda Rachelle Lefevre (Under The Dome), Lara Pulver (Sherlock), Jacob Vargas (Luke Cage) ve Sam Witwer (Once Upon A Time) gibi oyuncular da olacak. Paquin bölümde Sarah isimli gelecekte yaşayan ve bir merkezi George (Howard) ile paylaşan bir polisi oynayacak. Zeki bir oyun tasarımcısı olan George ve Sarah, zamana karşı birlikte yarışarak cani katilleri durdurmaya çalışıyorlar.

Anna Paquin son olarak ilk sezonu yayınlanan Bellevue dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı ve eylülde yayına girecek mini dizi Alias Grace'te de oynayacak. Terrence Howard ise Empire dizisinde yer alıyor.

Philip K. Dick’s Electric Dreams'in kadrosunda bu oyuncular dışında Bryan Cranston, Timothy Spall, Jack Reynor, Benedict Wong ve Geraldine Chapline de yer alıyor..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER