Amazon'un yeni dizisi Philip K. Dick’s Electric Dreams'in kadro çalışmaları devam ediyor

Amazon'un yeni dizisi Philip K. Dick’s Electric Dreams'in kadro çalışmaları devam ediyor

Online yayın platformlarından Amazon ve İngiliz kanalı Channel 4'un Philip K. Dick’s Electric Dreams isimli uyarlama yeni bir diziye onay verdiği haberi Şubat ayında duyurulmuştu.

Dizinin kadrosuna kısa süre önce üç oyuncu daha katıldı. Mireille Enos, Greg Kinnear ve Steve Buscemi de sezonu 10 bölüm sürecek bilim kurgu dizisinde yer alacaklar. Üçlü böylece Bryan Cranston, Timothy Spall, Jack Reynor, Benedict Wong ve Geraldine Chapline'in yer aldığı kadroya dahil oldu.

Aynı zamanda antoloji özelliği taşıyan dizinin her bölümünde yeni bir hikaye işlenecek. Şimdilerde Outlander dizisinin arkasında yer alan Ronald D. Moore ve Michael Dinner dizinin senaryosunu üstlenirken, yapımcılığı da yapan ikiliye Bryan Cranston ile Sony Pictures TV eşlik ediyor.

Enos ve Kinnear dizinin 'Father Thing' isimli bölümünde oynacaklar. Bölümde insanların yerini uzaylıların aldığı ve dünyanın saldırı altında olduğu ortaya çıkacak. Buscemi ise 'Crazy Diamond' isimli bölümde çekici ve sentetik bir kadınla yasadışı bir plana koyulan Ed isimli bir karakteri canlandıracak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER