The CW'nun 2017-18 sezonundaki yeni dizilerinin fragmanları yayınlandı

The CW'nun 2017-18 sezonundaki yeni dizilerinin fragmanları yayınlandı
Amerika'nın daha çok genç kitleye hitap eden içerikleriyle bilinen The CW, gelecek sezon yayına getireceği dört yeni dizisinin fragmanlarını yayınlandı. Bu dizilerden Dyanasty ve Valor sonbaharda, Black Lightning ve Life Sentence ise sezon ortasında yayına girecek.

* Dynasty: 1981-1989 yılları arasında dokuz sezon boyunca ekrana gelen aynı isimli dizi, günümüze uyarlandı. Gossip Girl ve The O.C.'yi de birlikte hazırlayan Stephanie Savage ile Josh Schwartz ikilisinin elinden çıkıyor.

Amerika'nın en zengin ailelerinden Carrinton ve Colby aileleri üzerine kurulu ve hikayesini Carrington ailesi üzerinden anlatacak. Birbirleriyle hiç anlaşamayan bu iki aile aynı zamanda servetlerini ve çocuklarını kontrol etmeye çalışıyor ve hikayeye ihanet, cinayet ve görkemli bir dünya da dahil.

Dizinin kadrosunda Grant Show, Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley ve Alan Dale gibi isimler bulunuyor.


* Black Lightning: Arrow evreninden sorumlu Greg Berlanti'nin arkasında olduğu, ancak Arrow ve diğer dizilerle aynı evrenden olmayan bir dizi.

Cress Williams'ın başrolünde olduğu dizi, Jefferson Pierce isimli yıldırım oluşturabilen ve kontrol edebilen emekli bir süper kahramanın kızı adalet için mücadeleye girince yeniden süper kahramanlığa dönme kararı alması üzerine kurulu.


* Life Sentence: Pretty Little Liars oyuncularından Lucy Hale'in başrolünde olduğu diz, dram ve komedi karışımı. Kanser hastalığı nedeniyle zaten öleceğini düşünerek hareket eden ama aslında ölmeyeceğini öğrenen genç bir kadınıın yeni hayatı anlatılacak.

Kadroda Dylan Walsh, Elliot Knight, Brooke Lyons ve Gillian Vigman gibi isimler de bulunuyor.


* Valor: Oyun yazarı olarak bilinen Kyle Jarrow'un elinden çıkan askeri drama dizisinde insani arzularla askeri disiplin arasında sınırın test ediliyor ve merkezinde uluslararası veya yerel görevlerde yer almak üzere helikopter pilotu olması için eğitilen bir grup Amerikan askeri olacak.

Hikayesi günümüzde geçecek olan dizide, flashbacklerle geçmişteki bir göreve gidilecek ve birçok kişisel ile devlet sırrı ortaya çıkacak. Dizinin kadrosunda Matt Barr, Christina Ochoa, Charlie Barnett ve Corbin Reid gibi isimler yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER