Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Yılmaz Morgül

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Yılmaz Morgül
"Bir Hülya Avşar Sohbeti" programına özel olarak tasarladığı gözlükle katılan Morgül, müzik piyasasında kendisine uygulanan engelleri anlattı.

Türkiye'nin tüm starları benimle uğraştı
“Unkapanı'na gittim senden bir şey olmaz dediler; ama yılmadım. Ben sonradan sanatçı olmadım, ben doğuştan sanatçıyım. Piyasada dayım yoktu, sürüne sürüne geldim bu yerlere. İlk albümü çıkarmamla birlikte Türkiye'nin tüm starları benimle uğraştı. Bana yasaklar uyguladılar, herkes ekmeğimle oynadı."

Morgül kendisi için olay yaratacak benzetmelerde bulundu
"Ben bir yetenek okyanusuyum ve  bu yeteneklerimi sırası geldiğinde tek tek sunacağım. Her şarkıyı seslendirebilirim, pop müziğini leblebi çekirdek gibi okuyan biriyim. Gücü yeten biri gelsin benim karşıma birlikte pop müzik söyleyelim. Popçular playback yapıyor."

Hülya Avşar'dan Yılmaz Morgül'e "Enayilik yapmışsın"
Para pul hesabını bilmediğini ve ailesinden harçlık aldığını söyleyen Morgül "ben böyle yaşarken bana enayisin diyorlardı" dedi. Bu sözüne karşılık Avşar, "Bence de enayilik yapmışsın" diyerek Morgül'ü şaşırttı.

Morgül, "Asla gitmem" dediği Survivor'a neden katıldığını ve Acun Ilıcalı'yla birlikte değişen hayatını gözyaşları içinde anlattı.

Acun Ilıcalı'nın Survivor teklifini derneklere bağış şartıyla kabul ettim
"Asla katılmam" dediğim Survivor yarışmasına gitme sebebim Acun Ilıcalı'dır. Acun beni bir gazeteci gibi araştırmış. Bu araştırmalarının sonunda bana "sen ne büyük bir starmışın" dedi. Survivor teklifini hastalıkla savaşan 38 derneğe bağış şartıyla kabul ettim.

Bir annem bir de Acun için canımı verebilirim
Survivor ve Rising Star yarışmalarından kazandığı parayla stüdyo daire sahibi olduğunu ve bir yıldır tek başına oturduğunu söyleyen Morgül, "Acun Ilıcalı, beni para yönetimi konusunda ciddi bir şekilde yönlendirdi" itirafında bulundu.

Cem Yılmaz bana stand-up yap dedi
Cem Yılmaz'ın kendisinin esprilerine çok güldüğünü ve mutlaka sahneye çıkıp stand-up yapmasını tavsiye ettiğini söyleyen Morgül, ünlü komedyenden film teklifi aldığını da söyledi.

Müzeyyen Senar, Nilüfer, Sezen Aksu ve Zerrin Özer taklitleriyle stüdyoyu yıkıp geçti
Yılmaz Morgül, sahneye çıkıp hem şarkılar söyleyip hem de taklitler yapacağını müjdeledi. Morgül, başarılı taklitleriyle de Hülya Avşar’ı çok şaşırttı.

Yılmaz Morgül’ün konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” cuma akşamı saat 23.30’da...

Yayın Günü: 19 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 23.30


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER