CBS gelecek sezon için altı yeni diziye onay verdi

CBS gelecek sezon için altı yeni diziye onay verdi
Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden CBS kanalı gelecek sezon yayınlayacağı altı dizinin duyurusunu yaptı. Bu dizilerden dörtdü drama, ikisi ise komediden oluşuyor. Kanal bunlar dışında daha önce de The Big Bang Theory'nn uzantısı olması için Young Sheldon dizisine onay verdiğini duyurmuştu.

* Wisdom of the Crowd: James Patterson’ın yakında yayınlanacak kitabından uyarlama olan dizi, “Bir milyon kafa birinden iyi” mottosuna dayanıyor. Teknoloji mucidi bir adam, kızının cinayetinin ve San Fransisco’daki suçların çözülmesi için kitle bazlı modern bir icat yapıyor.

Dizinin başrolünde Jeremy Piven bulunuyor. Senaryosu The Good Wife ile bilinen Ted Humphrey'e ait olan dizinin kadrosunda Monica Potter ve Richard T. Jones da bulunuyor.

* Instinct: Eski bir CIA çalışanı, kendisine profesörlük ve yazarlık yaparak normal bir hayat kurmuştur. Ama NYPD kaçak bir seri katil için yardım isteyince eski hayatına geri dönmek zorunda kalıyor.

The Good Wife ile tanınan Alan Cumming'in başrolünde olduğu dizinin kadrosunda Khandi Alexander, Naveen Andrews ve Bojana Novakovic de bulunuyor.

* S.W.A.T.: Aynı isimli 2003 yapımı filmin uyarlaması olarak ekrana gelecek. Filmin kadrosunda Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez ve LL Cool J gibi isimler yer almıştı. Filmin yönetmeni Neal Moritz de bu projede yapımcı görevinde.

Dizinin başrolünde kanalın uzun ömürlü dizilerinden Criminal Minds ile tanınan Shemar Moore bulunuyor. Senaryosu Aaron Thomas’a ait olan dizinin kadrosunda Jay Harrington ve Stephanie Sigman da bulunuyor.

Oyuncu, sokaklara olan sadakati ve görevi arasında kalan bir S.W.A.T. teğmenini oynayacak. Karakter, Los Angeles’taki suçlarla savaşmak için kurulan eğitimli bir birimin başına geliyor. Senaryosu Aaron Thomas’a (Friday Night Lights) emanet olan dizinin kadrosunda Jay Harrington ve Stephanie Sigman da bulunuyor.

* SEAL Team: Sezonun askeri dramalarından olan dizinin başrolünde David Boreanaz (Bones) yer alıyor. Jessica Pare ve Max Thieriot (Bates Motel) de kadroda yer alan isimlerden.

Bir ülkenin ihtiyacının olabileceği en tehlikeli görevleri üstlenen bir grup deniz komandosunun hikayesi anlatılacak.

* 9JKL: Mark Feuerstein’in yapımcı ve senarist olduğu dizi, onun bir dönemki hayatı üzerine kurulu ve kahkaha efektli bir komedi.

Büyüdüğü apartmanda 9K’da yaşayan bir adamın 9J’de ebeveynleri ve 9L’de de ailesiyle yaşayan kardeşinin daireleri yer almaktadır, o da bu ikisinin arasında sandviç olmuş gibidir. Hayatını kendi başına devam ettirmeye çalışan bu adam bir yandan da ailesiyle arasına belli bir sınır koymaya çalışmaktadır. Kadroda David Walton, Liza Lapira, Elliot Gould ve Matt Murray gibi isimler yer alıyor.

* Me, Myself and I: Dizi, bir adamın hayatının üç farklı dönemini anlatacak ve 50 yıllık bir süreyi kapsayacak.

Bu dönemler de 1991’deki 14 yaş, günümüzdeki 40 yaş ve 2042’deki 65 yaş hali. Bobby Moynihan karakterin günümüzdeki halini, John Larroquette de 65 yaşı canlandıracak. Kahkaha efektsiz bir komedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER