D-Smart'tan Anneler Günü’ne özel program!

D-Smart'tan Anneler Günü’ne özel program!
D-Smart’ın, HD yayın kalitesinde zengin içerikli film kanallarında 14 Mayıs Pazar günü Anneler Günü’ne özel birbirinden güzel filmler yayınlanacak.

Anne-çocuk iletişimini; anne olmanın keyifli, özverili, zorlu anlarını anlatan müthiş hikâyeler, bu özel gün boyunca MovieSmart Premium HD, MovieSmart Family HD, MovieSmart Gold HD ve MovieSmart Türk HD, kanallarında sinemaseverler ile buluşacak. Ayrıca hafta sonu sinema ve dizi kanalları tüm abonelere açık olacak.
 
D-Smart yabancı film kanallarında 14 Mayıs Pazar günü ekrana gelecek olan filmler:

Sıradışı Anne / Ricki and The Flash
14 Mayıs Pazar, 14.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen : Jonathan Demme
Oyuncular : Meryl Streep, Kevin Kline, Mamie Gummer
Yapım Yılı : 2015
Tür : Komedi – Dram- Müzik
Konu: Ricki Rendazzo ünlü bir rock yıldızı olabilmek için başta ailesi olmak üzere birçok konuda fedakarlık yapmış, sonunda amacına ulaşmıştır. Ancak bu uğurda ailesiyle arasına aşılmaz bir mesafe girmesini engelleyememiştir. Kızının eşi tarafından terkedildiğini öğrenmesi üzerine uzun yıllar sonra ailesinin yanına döner.
 
Gizemli Parçalar / The Forgotten
14 Mayıs Pazar, 20.30 , D-Smart / MovieSmartGold HD 

Yönetmen: Joseph Ruben
Oyuncular: Julianne Moore, Christopher Kovaleski, Matthew Pleszewicz
Yapım Yılı: 2004
Tür: Dram - Bilimkurgu
Konu: 9 yaşındaki Sam Paretta bir uçak kazasında hayatını kaybetmiştir. Kazadan bu yana 14 ay geçmesine rağmen annesi Telly üzüntüden kendine gelememiştir. Fakat kocası aniden onların hiç çocukları olmadığını söylemeye başlar ve psikiyatristi onun sanrılar gördüğü konusunda ısrar etmektedir. Daha da kötüsü Sam'in varolduğuna dair bütün kanıtlar ortadan kaybolmuştur.
 
Okyanus Kadar Derin / The Deep End of The Ocean

Yönetmen: Ulu Grosbard
Oyuncular: Michelle Pfeiffer, Treat Williams, Whoopi Goldberg
Yapım Yılı:1999
Tür: Dram
Konu: Sıradan bir anne olan Beth Cappadora'nın yaşadığı hayat bir uçuruma sürüklenmek üzeredir. Ancak ailesinin tüm sorunlarını tek başına üstlenen, ailesine bağlı fedakâr annenin olacaklardan haberi yoktur. Bir gün bir otelde toplantısı olan Beth, çok sevdiği üç çocuğunu alarak yola çıkar. Kargaşanın orta yerinde henüz üç yaşında olan küçük oğlu Ben, gözden kayboluverir.
 
Umudun Peşinde/ Philomena
14 Mayıs Pazar, 21.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen: Stephen Frears
Oyuncular: Judi Dench, Steve Coogan, Sophie Kennedy
Yapım Yılı: 2013
Tür: Dram
Konu: Oğlunu arayan bir kadının hikâyesi, dünyaca ünlü bir politika yazarının dikkatini çeker. Oğlu küçük yaştayken kendisinden koparılan kadın yıllarca, bir manastırda yaşamaya zorlanmıştır ve şimdi oğlunu bulmaya kararlıdır.
 
Bütün Anneler Melektir
14 Mayıs Pazar, 10.00 , D-Smart / MovieSmart Türk HD 

Yönetmen : Orhan Aksoy Senaryo : Orhan Aksoy
Oyuncular : Hülya Koçyiğit ,  Ediz Hun ,  Metin Serezli ,  Turgut Boralı ,  Gülistan Güzey, Nergis Cansevdi
Yapım Yılı : 1971 - Türkiye
Tür : Dram
Konu: Filmde, yıllar sonra kızına kavuşan bir annenin hikayesi anlatılmaktadır. Üniversitede tanışan Selma ve Fikret evlenerek bir çocuk sahibi olurlar. Fikret okulunu bitirdikten sonra avukatlık yapmaya başlar. Ancak kazandığı para ailesini geçindirmeye yetmez. Selma bu yüzden kocasından gizlice çalışarak eve katkıda bulunur. Fikret, Selma’nın sık sık dışarı çıkmasından şüphelenir ve bir gün karısını takip eder. Selma’nın piyano dersi verdiği Kenan’la arasında bir aşk olduğunu zanneder. Karısını evden kovar ve kızı Zeynep’i kendisi büyütür. Bir süre sonra Kenan, Fikret’e tüm gerçeği anlatır. Yaptıklarına pişman olan Fikret, Selma’yı her yerde arar ama izine rastlayamaz. Fikret, yıllar sonra bir iş seyahatinde Selma ile karşılaşır. Ondan af diler ve evine dönmesini teklif eder. Ancak kızına Selma’yı üvey annesi olarak tanıtır. Yıllar sonra kızına kavuşan Selma, kızının gönlünü kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
 
Anneler ve Kızları
14 Mayıs Pazar, 15.30 , D-Smart / MovieSmart Türk HD 

Yönetmen: Ö. Lütfi Akad Senaryo : Ö. Lütfi Akad
Oyuncular: Yıldız Kenter, İzzet Günay, Neşe Karaböcek, Engin Tara, Yonca Koray, Turgut Boralı
Yapım Yılı: 1971 - Türkiye
Tür: Dram
Konu: Film, İstanbul'da hayata tutunmaya çalışan bir grup kadının hikayesini anlatmaktadır. Fatma, İstanbul’da kalacak bir yer ve iş aramaktadır. Neşe de kıt kanaat geçinmeye çalışmaktadır. Neşe, Fatma ve kızı Iraz’ın durumuna kayıtsız kalamaz. Bunun için maddi durumu elvermese de Fatma'yı yardımcısı olarak eve alır. Yaşadıkları maddi zorlukları Neşe’nin şarkıcılık kariyerinin yükselişe geçmesiyle atlatırlar. Neşe gittiği turnelerden kızına vakit ayıramaz hale gelir. Iraz ise köyden gelmiş olmayı ve içinde bulundukları sosyal ortamı kabullenemez. Aile parçalanma noktasına gelir. Ancak yaşanan bir olay onları tekrar bir araya getirecektir.
 
Mutlu Kuzular
14 Mayıs Pazar, 01.10, D-Smart / MovieSmart Türk HD 

Yönetmen:  Kadir Sözen
Oyuncular: Narges Rashidi, Jascha Baum, Marlene Metternich, Vedat Erincin,Erhan Emre
Senaryo: Kadir Sözen
Yapım: 2015 - Almanya
Tür: Dram
Konu: Çocukları Can ve Sevgi için yaşayan Elmas, aileyi geçindirebilmek için hayat kadını olarak çalışmaktadır. Çocukları ise bu gerçekten habersizdir. Bir gün 16 yaşındaki oğlu Can gerçeği öğrenince aşırı tepki gösterir ve  kendini ne yapacağını bilemez bir durumda bulur. Can, kardeşi Sevgi'yi de yanına alarak dedesinin evine gider. Elmas hayatta önem verdiği tek şey olan çocuklarının gidişiyle büyük bir yıkıma uğrar. Yıllarca çocukları için çalışıp yaşayan Elmas derin bir boşluğa düşer. Sonunda ise hayatını değiştirip yeni bir iş bulmaya ve ailesiyle ilişkilerini düzeltmeye karar verir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER