The Originals ve iZombie dizileri yeni sezon onayları aldılar

The Originals ve iZombie dizileri yeni sezon onayları aldılar
The CW kanalının iki dizisi The Originals ve iZombie kanaldan yeni sezon onaylarını aldılar.

Hali hazırda sezonlarının yayınına devam eden iki diziden The Originals, haberle birlikte beşinci sezonunu garantilemiş oldu. The Vampire Diaries'in uzantısı olarak ekrana gelmeye başlayan dizi, orijinal vampirleri bünyesine alarak yayınına başlamıştı. Normalin aksine sezon ortası yayına giren dizinin sezonu 13 bölüm sürecek.

The Vampire Diaries'in final yapmasının ardından sezonuna başlayan The Originals'ın yeni sezonuna sonbaharda ya da sezon ortasında başlayacağı ise henüz belli değil. Birkaç ay önce The Vampire Diaries için ikinci uzantı düşünüldüğü haberi de medyaya yansımıştı.

Veronica Mars'ın yaratıcısı Rob Thomas'ın elinden çıkan iZombie ise bu haberle birlikte dördüncü sezon onayını almış oldu. The Originals gibi onun da sezonun neresinde başlayacağı belli değil ama sezon ortasına kalması muhtemel görülüyor. iZombie de 13. bölümünün ardından sezon finali yapacak.

The CW böylece sadece yeni dizileri Frequency ve No Tomorrow'u iptal etmişti. Final sezonuyla ekrana gelen dizileri ise The Vampire Diaries ve Reign oldu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER