The Vampire Diaries için ikinci uzantı dizinin gelmesi gündemde

The Vampire Diaries için ikinci uzantı dizinin gelmesi gündemde

-- UYARI --

Bu haber The Vampire Diaries'in final bölümünden detaylar içermektedir

-- UYARI-- 

Geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan bölümüyle sekiz sezonun ardından final yapan The Vampire Diaries için ikinci uzantı dizi gündemde.

Diziden çıkan ilk uzantı dizi olan The Originals'ın 13 bölüm sürecek dördüncü sezonu önümüzdeki cuma günü başlamış olacak. İki dizinin de arkasındaki isim Julie Plec, finalin ardından verdiği röportajlardan birinde diziye yeni bir uzantı dizinin gelmesi konusunda planları olduğundan bahsetti.

The Vampire Diaries'in final bölümünde Stefan'ın hayatını kaybetmesinin ardından Caroline, özel yetenekleri olan çocuklar için bir okul açmıştı. Hatta okul için Klaus'tan üç milyon dolarlık bir bağış da gelmişti. Şimdilik sadece fikir aşamasında olan proje de Caroline'ın ve açtığı bu okulun merkezinde olduğu bir dizi olacak.

Julie Plec, konuyla alakalı The CW kanalının başkanı Mark Pedowitz ile de görüşmüş ve yapacağı tatilin ardından projeyle daha detaylı ilgilenecekmiş.

The Vampire Diaries'in finalinin ardından birçok fan Klaus ve Caroline'ın yeniden bir araya gelmesini beklese de The Originals'ın zaman çizgisi nedeniyle dördüncü sezonda bir araya gelmeleri mümkün olmayacak. Ancak dizinin beşinci sezon onayı alması durumunda ikilinin muhtemel uzantıda veya The Originals'ta yan yana gelmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER