Nisan ayında da tercihler atv’den yana!

Nisan ayında da tercihler atv’den yana!
atv, yayınladığı dizi ve programlarıyla Nisan ayında da Tüm Gün - Tüm Kişiler, Tüm Gün - 20+ABC1 Kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu. Kantar Medya’dan alınan verilere göre, Nisan ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv birinciliğini bırakmadı. 

Zirvedeki isim yine atv! 

Yayınladığı dizi ve programlarla, yıllardır her döneme damgasını vurmayı başaran atv, 2016 yılını lider olarak zirvede bitirmişti. 

“Dizi atv’de izlenir!” 

Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor. atv’yi, ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranlarda gelin-damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük eden Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı Haberleri, atv’de Hafta Sonu, Son Durak dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programları, yemeklerin lezzetinden emin hızlı, marifetli ve kararlı olanların yarışı Karavan, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden, yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, çocuk esirgeme kurumunda, ailesiz büyüyerek hayata tutunmaya çalışan 5 genç kızın hayat hikâyesi Kırgın Çiçekler, gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi’nin yürek burkan hikâyesi Aşk ve Mavi, İstanbul'u terk etmek zorunda kaldığı çocukluk günlerinin ardından hayatı yük gemilerinde geçen, kendini çok iyi yetiştirmiş, beş dil bilen ve boksa meraklı bir karakter olan Ali Smith'in buruk hayat hikâyesi Bu Şehir Arkandan Gelecek, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği güçlü hikâyesiyle yeni başlayan İkisini de Sevdim, aşklarını korumak isteyen iki sevgili ve büyük sırların içinde olduğunu öğrenen Ceren'in intikamının gölgesinde geçen hayatların hikâyesi Seni Kimler Aldı ve futbolseverleri ekrana kilitleyen Ziraat Türkiye Kupası grup maçları birinciliğe taşıdı. 

Milyonları ekrana kilitleyen atv, bu yıl da coşku, sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu dizilerle kaldığı yerden devam edecek. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan atv, “Dizi atv’de izlenir” sloganını bir kez daha yineleyecek!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER