Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali ve Derin, Derin’in annesi Belgin’le ilgili gerçekleri öğrendi!

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali ve Derin, Derin’in annesi Belgin’le ilgili gerçekleri öğrendi!
Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Ali ve Derin, Derin’in annesi Belgin’le ilgili gerçeklerle sarsıldı. Belgin’den hesap sormak için evine giden Ali ve Derin, kötü bir sürprizle karşılaştı.  
 
Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde Şahin ile Nesrin’in nişan gecesine gerçekler damgasını vurdu. Nişanın yapıldığı mekâna gelen Bora, Ali ve Derin’le karşı karşıya geldi. Bora’dan hesap soran Derin, geçmişte Şahinlerin evinde çıkan yangının sorumlusunun annesi Belgin olduğunu öğrenmesiyle hayatının en büyük darbesini aldı. Annesiyle hesaplaşmak için Ali’yle birlikte eski evine giden Derin, annesini yaralı ve baygın halde bulmasıyla büyük şok yaşadı. Yeni bölümde Derin’in annesi Belgin yaşayacak mı sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenecek.
 
İşte, Derin’in annesiyle ilgili gerçekleri öğrendiği o an:

 
Şahin, oğlu Ali’yi yalnız bırakmadı!
 
Babası Şahin’in itirazlarına rağmen onu dinlemeyerek Gülce’yle anlaşan ve büyük bir tuzağın içine düşen Ali, hatasını anlayarak babasından yardım istedi. Oğlunu yalnız bırakmayan Şahin, onu özgürlüğüne kavuşturacağına söz verdi. 
 
İşte, baba-oğulun duygusal anları:

 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali, düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacak, Derin’in annesi Belgin yaşayacak mı gibi sorular cevap bulacak.
 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 26 Nisan Çarşamba saat 20:00’de atv’de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER